INFORMACJA ZARZĄDU NIERUCHOMOŚCI-WYSOCKA SP. Z O.O. W SPRAWIE SZCZEGÓLNYCH ROZWIĄZAŃ ZWIĄZANYCH Z ZAPOBIEGANIEM, PRZECIWDZIAŁANIEM I ZWALCZANIEM COVID-19 NIE PRZYCHODŹ, NAJLEPIEJ ZADZWOŃ !!!

INFORMACJA ZARZĄDU NIERUCHOMOŚCI-WYSOCKA SP. Z O.O. W SPRAWIE SZCZEGÓLNYCH ROZWIĄZAŃ ZWIĄZANYCH Z ZAPOBIEGANIEM, PRZECIWDZIAŁANIEM I ZWALCZANIEM COVID-19 NIE PRZYCHODŹ, NAJLEPIEJ ZADZWOŃ !!!

Mając na uwadze wzrost zagrożenia spowodowanego rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 /KORONAWIRUS/, dbając o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, a także z uwagi na zalecenia władz Miejskich i władz Państwowych dotyczące ograniczenia do minimum bezpośrednich kontaktów jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany w organizacji pracy związane z obsługą mieszkańców poprzez ograniczenie bezpośredniego kontaktu naszych pracowników z interesantami.

Takie rozwiązanie ma za zadanie zminimalizować negatywne skutki związane z rozprzestrzenianiem się wirusa.

Biuro pracować będzie w godzinach (pon,czw, pt. od 8:00 do 16:00, wt. od 9:00 do 17:00, środa dzień bez interesanta- biuro nieczynne) jednak kontakt z pracownikami odbywać będzie się wyłącznie drogą mailową bądź telefonicznie. Bardzo prosimy aby wszystkie osoby, które mają taką możliwość kontaktowały się telefonicznie bądź mailowo:
MAIL:biuro@nieruchomosci-wysocka.pl

TELEFONY:

Sprawy czynszowe: 42 642 98 81 wew 28, 538 323 030

Administratorzy: 42 642 98 81 wew 24, 662 006 519
Sprawy techniczne: 42 642 98 81 wew 25

Sekretariat: 42 642 98 81 wew 20
W sprawach PILNYCH i braku możliwości kontaktu telefonicznego obsługa przez domofon przy wejściu nr 1.

W celu uzyskania potrzebnego zaświadczenia lub zgłoszenia zakupu lokalu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem przygotowania dokumentów/uzgodnienia szczegółów.

Przypominamy, że zgłoszenia dotyczące : zmiany ilości osób, zmiany adresu do korespondencji, zmiany wysokości zaliczek, podanie stanów wodomierzy itp. zgłaszać można za pośrednictwem aplikacji e-usługi.

Licząc na Państwa zrozumienie w obecnej sytuacji, przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Jednocześnie, zwracamy się do Państwa o zachowanie ostrożności w kontaktach bezpośrednich i nie wychodzenie z domu bez pilnej konieczności. Prosimy o otoczenie szczególną sąsiedzką opieką osób starszych, aby pomóc im w załatwieniu bieżących spraw.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo zobowiązaliśmy osoby/firmy sprzątające do częstszej dezynfekcji schodów, drzwi, poręczy itp